j

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc odio purus, tempus non condimentum eget, vestibulum.

Top

One Tower Diplomatique

Ankara’nın en prestijli noktasında mimari bir başarıya imza atmak, geleceğe değer katmak ve yatırımları kazançlı kılmak adına tasarlanan bir proje… Residence hizmetleri ve sunulan sosyal donatılar sayesinde, sizi sizden çok düşünen bir yaşam alanı.

Farklı spor dallarına olan merakınız bu yaşam alanında her zaman canlı! Satrançtan yüzme havuzuna, pilatesten basketbol sahasına kadar tüm imkânları sayesinde, spordan uzaklaşmak için hiçbir bahane bırakmayan One Tower Diplomatique, kaliteli zamanları bir çatı altında barındırıyor.

One Tower Diplomatique; çocuk kulübü, kapalı yüzme havuzu, sauna ve spor merkezi gibi hizmetlerinin yanı sıra güvenlik, vale ve concierge hizmetleriyle huzurun ve konforun zirveye ulaştığı bir projeye dönüşüyor ve her şeyi siz daha düşünmeden çoktan hazırlamış oluyor.

Sağladığı güvenlik hizmetleri sayesinde yalnızca evinizde değil, One Tower Diplomatique’i kapsayan tüm alanlarda güvendesiniz. Sosyal tesislerden konutlara hatta alışveriş merkezi alanına kadar pasif koruma ve otomatik müdahale sistemleri sayesinde güvenin ve huzurun tam ortasındasınız.

Tüm bunların yanı sıra sevdiğiniz tüm markaları bünyesinde toplayan One Tower AVM ile alışveriş keyfini sürmek için çok uzaklara gitmenize gerek yok. Yalnızca alışveriş değil, çocuklarınız ve sizin için sağlanan sosyal aktiviteler sayesinde eğlence de her zaman yanı başınızda.