j

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc odio purus, tempus non condimentum eget, vestibulum.

Top

IF PERFORMANCE HALL

Sekiz yılı devirdiğimiz IF Performance Hall ile neler yapmadık ki? Sosyal medyaya yeni bir soluk getirerek markaların henüz güncel olayları paylaşmadıkları dönemde, günceli takip ederek IF dilinde kullanıcılarımızla bir araya geldik. Böylelikle organik olarak en fazla takipçi ve etkileşimli acount’lardan biri olduk.

Çoğunlukla Rock müzikten çıkarak alternatif müzik etkinliklerine yer vermeye karar verdiğimizde, konser severlerin bu durumu yadırgamaması için Seğmenler Parkı’nda 1000 kişinin katılımıyla ‘’IF’in Popu Çıktı Etkinliği’’ düzenledik. Sosyal medya fenomenlerinin katılımıyla unutulmaz bir organizasyona imza attık. Bu kadarla durur muyuz? Yine Seğmenler Parkı’nda IF’te sahne alacak sanatçıları takipçilerimizin belirlediği ‘’IF’te Kim Çıksın?’’ Projesi’ni hayata geçirerek lansman açılışını ünlü sanatçı Evrencan Gündüz ile gerçekleştirdik.

Outdoor ve djital reklam mecralarında uzun soluklu iş birliğimizle birbirinden farklı etkinliğe imza attık. Takipçilerimizin katılımıyla onların dilinden anlayan, onlar gibi düşünen ve onlardan biri olan bakış açımızla gecenin IF’te bittiğini herkesin bilmesini sağladık.